Kredītkarte

Kredītkarte ir pēcapmaksas karte, kas juridiskām personām sniedz iespēju izmantot bezprocentu kredītu un norēķināties par degvielu un autoprecēm visās Gotika auto degvielas uzpildes stacijās Latvijas teritorijā. Ar Gotika auto kredītkarti juridiskas personas saņems individuālas atlaides degvielai un autoprecēm, saskaņā ar Gotika auto atlaižu politiku. Tiek pieņemta arī East-West Transit (preču zīme Latvijas Nafta) tīklā.

Gotika auto card

Kā saņemt karti

  1. Reģistrējiet savu Gotika auto profilu vai autorizējieties savā profilā, ja tas Jums jau ir. Ja esiet Android ierīces lietotājs - izmantojiet Mana Gotika aplikāciju.
  2. Savā Gotika auto profilā aizpildiet atbilstošās kartes pieteikumu.
  3. Zemāk norādītos dokumentus pirkšanas/pārdošanas līguma noslēgšanai lūdzam nosūtīt uz e-pastu: gotikaauto@gotikaauto.lv.
  4. Saņemiet karti.

Līguma noslēgšanai nepieciešami sekojošie dokumenti:

  • komersanta reģistrācijas apliecība
  • komercsabiedrības paraksttiesīgo personu saraksts
  • bankas rekvizīti
  • bilance
  • peļņas un zaudējumu aprēķins
  • Lauku atbalsta dienesta (LAD) atļauja (tikai zemnieku saimniecībām).

Par Gotika Auto

Gotika auto ir uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu, kas nodibināts 1993. gadā. Gotika auto aptver visus naftas produktu tirdzniecības virzienus: vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, piedāvājot klientiem augstas kvalitātes degvielu, kas ražota Lietuvā, Somijā un Norvēģijā.

Mūsu stratēģiskie klienti ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, sauszemes transports, ūdens transports, aviotransports, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, kā arī valsts kapitālsabiedrības un privātpersonas.

Uzzināt vairāk

Sazinies ar mums