PAR MUMS

Gotika auto ir uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu, kas nodibināts 1993. gadā. Mūsu stratēģiskie klienti ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, sauszemes transports, ūdens transports, aviotransports, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, valsts kapitālsabiedrības, kā arī privātpersonas. Gotika auto aptver visus naftas produktu tirdzniecības virzienus: vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, piedāvājot klientiem augstas kvalitātes degvielu, kas ražota Lietuvā, Somijā un Norvēģijā.

Vairumtirdzniecība ir viens no darbības virzieniem, kurš piedāvā klientiem dažādus augstas kvalitātes naftas produktu veidus ar tiešo piegādi: dīzeļdegvielu, kuģu degvielu, marķēto degvielu, kā arī lauksaimniecības degvielu, benzīnu, mazutu, tehniskās eļļas, aviācijas degvielu, kā arī citus naftas produktu veidus. Galvenie mūsu klienti ir DUS tīkli, tajā skaitā Gotika auto degvielas uzpildes staciju tīkls, valsts uzņēmumi, privātās lidostas, kuģniecības, transporta kompānijas un aviokompānijas, kā arī ES valstu vairumtirgotāji.

Mazumtirdzniecība ir prioritārais darbības virziens, kur tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem. Tīkls sastāv no degvielas uzpildes stacijām, kuras atrodas visos Latvijas novados un uz stratēģiski svarīgiem ceļiem, kā arī Latvijas galvaspilsētā- Rīgā. Gotika auto ir gan automātiskās, gan pilna servisa degvielas uzpildes stacijas. Gotika auto pilna servisa uzpildes stacijas piedavā ne tikai degvielu, bet arī pārtikas un pirmās nepieciešamības preces, atspirdzinošus dzērienus, kafiju un karstās uzkodas.

Sazinies ar mums