VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Vairumtirdzniecība ir viens no darbības virzieniem, kas piedāvā klientiem dažādus augstas kvalitātes naftas produktu veidus ar tiešo piegādi: dīzeļdegvielu, kuģu degvielu, marķēto degvielu, kā arī lauksaimniecības degvielu, benzīnu, mazutu, tehniskās eļļas, aviācijas degvielu, kā arī citus naftas produktu veidus. Galvenie mūsu klienti ir DUS tīkli, tajā skaitā Gotika auto degvielas uzpildes staciju tīkls, valsts uzņēmumi, privātās lidostas, kuģniecības un transporta kompānijas, un aviokompānijas, kā arī ES valstu vairumtirgotāji.

Ja vēlaties kļūt par mūsu vairumtirdzniecības klientu, lūdzu aizpildiet šo pieteikšanās anketu vai zvaniet pa tālr. +371 291 517 23, kā arī rakstiet mums uz e-pastu info@gotikaauto.lv.

DROŠĪBAS DATU LAPA

Dīzeļdegviela    Bezsvina benzīns

Par Gotika Auto

Gotika auto ir uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu, kas nodibināts 1993. gadā. Gotika auto aptver visus naftas produktu tirdzniecības virzienus: vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, piedāvājot klientiem augstas kvalitātes degvielu, kas ražota Lietuvā, Somijā un Norvēģijā.

Mūsu stratēģiskie klienti ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, sauszemes transports, ūdens transports, aviotransports, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, kā arī valsts kapitālsabiedrības un privātpersonas.

Uzzināt vairāk

Sazinies ar mums